ISO 27701 Gizlilik bilgi yönetim sistemi Nedir?

ISO/IEC 27701, hem Avrupa Birliği Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) hem de KVKK’ya uyum sağlamak isteyen kuruluşlar açısından rehber niteliği taşıyan ve belgelendirilebilir nitelikteki bir standarttır.

ISO 27701 amacı

Kamu ve özel kuruluşlar, devlet kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere kişisel veri işleyen tüm veri sorumlusu ve veri işleyen kuruluşlarda uygulanabilmekte ve kişisel veri işleme noktasında sorumlulukları bulunan Veri Sorumluları ve Veri İşleyenler için rehberlik sağlamakta ve Gizlilik Bilgi Yönetim Sistemi’nin gereksinimlerini ortaya koyarak kuruluşlarda hesap verilebilir bir sistem oluşturmaya katkı sağlamaktadır.

ISO 27701 İçeriği nelerdir?

Güven oluşturma, uluslararası bilgi güvenliği yönetim standardı ISO/IEC 27001 için bir gizlilik uzantısıdır. ISO/IEC 27701 sertifikası kurum veya kuruluşların bilgi gizliliğinin korunması ile ilgili riskleri iyi ve doğru yönetmesine yardımcı olur.

Cemka Mühendislik ISO 27701:2019 belgesi hizmetini izmir bünyesinde vermektedir. Tamamen istediğiniz hizmeti veren 15 yıllık deneyimi ile hiçbir müşterisini memnuniyetsiz bırakmayan cemka sizlere bu konuda hizmet vermeye hazırdır. Sadece 0 232 4691571 numaralı telefonla bize ulaşmanız yeterli isteğinizi söyleyin biz doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirelim.

ISO 27701:2019 Danışmanlık Firması

Sektördeki 15 yıllık deneyimiyle CEMKA Mühendislik, asansör ile ilgili tüm kalite ve yeterlilik belgelerinin alınmasında tecrübeli ekibiyle siz değerli müşterilerimizin omuzlarındaki yükü azaltmak için hizmet vermektedir.

Bilgi için Bize Ulaşın