Asansör mühendislik ve proje firmaları, Asansörcülere her türlü hizmeti vermektedir. Bünyesinde barındırdığı mühendisler asansör firmaları istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Mühendislik ve proje firmaları asansör projesi çizimi konusunda asansör firmalarına sınırsız destek vermektedir.

Mühendislik ve proje firmaları, Asansör yönetmeliği kapsamında hazırlanan yasal zorunluluklara göre firmalara yardımcı olmaktadır. Asansör yönetmeliği asansörlerin ve güvenlik aksamlarının temel sağlık ve güvenlik şartlarını karşıladığını belirler.

Asansörle alakalı alınabilecek tüm belgeler konusunda yardımcı olan mühendislik firması modül B, modül E, modül D, modül G, modül B+E asansör modülleri olmak üzere Asansör ce belgesi alımı konusunda asansör imalatçısına, montajcısına ve bakımcısına yardımcı olmaktadır. Asansör ve asansör güvenlik aksamlarının temel sağlık ve güvenlik şartlarına uygunluğunu tespit eden mühendislik firmaları asansörlerin güvenliğinide almış olur.

Cemka mühendislik kendi içinde çalıştırdığı mühendis ekibi ile asansör firmalarına asansör avan, uygulama projeleri olmak üzere bir çok belge alımı konusunda firmalara yardımcı olmaktadır.

İlgili Yazılar

Asansör Avan Proje Yenileme

Asansör avan proje yapıya kurularak asansörün kullanıma amacı, kapasitesi, hızı, kullanım şekli ve temel özelliklerinin belirlenmesini sağlayan projedir. Asansör proje mühendisleri tarafından hazırlanan avan proje temel özellikleri belirlendikten sonra elektrik ve makine projesi olmak üzerede ikiye ayrılmaktadır. Asansör temel...

Read More