Asansör Proje Çizimleri

Anasayfa » Asansör Proje » Asansör Proje Çizimleri

Asansör Proje Çizimleri, Asansör proje ve mühendislik firmaları tarafından yapılmaktadır. Asansör projesi temel olarak ikiye ayrılmaktadır. Asansör projeleri uygulama projesi ve avan projesi olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır.

Asansör uygulama projesi çiziminde hesaplamalarının aynı zamanda nasıl yapılacağını detaylı olarak tarif eden açıklama, çizim, teknik özellikler, hesaplar ve diğer tamamlayıcı dokümanlar belirtilerek çizimi yapılan projedir.

Avan proje ise binaya kurulacak asansörün hesaplamalarının aynı zamanda nasıl yapılacağını detaylı olarak tarif eden açıklama, çizim, teknik özellikler, hesaplar ve diğer tamamlayıcı dokümanların belirlenmesi sonrasında çizilen projedir.

Her iki projede makine ve elektrik projesi olmak üzere ikiye ayrılır. Asansör makine aksamı asansörün makine ile ilgili hesaplamaları ve özelliklerini belirlenmesi için hazırlanır. Elektrik projesi ise asansörün elektrik tesisatı ve donanımının proje çizimini ve hesaplamalarını belirler.

Cemka mühendislik asansör proje çizimi konusunda kendi içinde çalışan mühendisler tarafından proje hazırlamaktadır. Firmamızın farkı kusursuz ve hızlı bir şekilde projelerini çıkartmasıdır. Asansör projesi çizdirmek istiyorsanız ve bu projeye hemen sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asansör Modül B

Asansör Modül B, Uygunluk değerlendirme modüllerinden biridir. Asansör yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan bir işlemdir. Modül B işlemi belirli sayıda asansörler için alınmalıdır. M...

Asansör Projeleri CE , TSE Bakım Belgesi – Osmaniye

Osmaniye CE, TSE Bakım Belgesi vb danışmanlık hizmeti veren Cemka Mühendislik  firması hizmetinizdedir. CEMKA Asansör Projeleri  CE, TSE Bakım Belgesi için Osmaniye'de başvurucağın...

Asansör Projeleri CE , TSE Bakım Belgesi – Amasya

Amasya CE, TSE Bakım Belgesi vb danışmanlık hizmeti veren Cemka Mühendislik  firması hizmetinizdedir. CEMKA Asansör Projeleri  CE, TSE Bakım Belgesi için Amasya'da başvurucağınız ...

TELEFONLA TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN
Femko Periyodik Muayene