Asansör uygulama projesi ile yapıya yapılacak asansör için avan projede asgari şartları belirlenen asansörün tasarımı sonucu imalatı, montajı, detaylı bilgileri ve hesaplamaların aynı anda nasıl yapılacağını en ince ayrıntısına kadar belirten teknik özellikleri, hesapları, çizimleri ve tüm dökümanları ile yer alan projedir.

Mekanik ve Elektrik uygulama projesi olarak ikiye ayrılan uygulama projesi SMM belgeli makine ve elektrik mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Bu mühendisler uygulama projesine ait her türlü detayı hesaplayarak uygulama projesini ortaya çıkartır. Hazırlanan uygulama projesi dosyaya eklenir.

Detaylı özelliklerin yer aldığı uygulama projesi Asansör proje mühendisleri tarafından ortalama 3 iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Mühendislik firmaları sizlere uygulama projesi konusunda çok iyi destak vermektedir. Her hangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız hemen asansör mühendislik firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Asansör uygulama projeleri Cemka Mühendislik bünyesinde bulunan ilgili proje hizmet mühendislik bürosu tarafından yapılır. Proje firması bünyesinde SMM belgeli yetkili elektrik ve makine mühendisleri bulunmaktadır. Asansör projeleriniz tescil dosyası ile birlikte kendi adınıza tescil (ruhsat) alınacak şekilde hazırlanmaktadır. Cemka Mühendisleri uygulama proje dosyası ve hazırlama konusuna çok özen göstermektedir.

İlgili Yazılar

Asansör Avan Proje Yenileme

Asansör avan proje yapıya kurularak asansörün kullanıma amacı, kapasitesi, hızı, kullanım şekli ve temel özelliklerinin belirlenmesini sağlayan projedir. Asansör proje mühendisleri tarafından hazırlanan avan proje temel özellikleri belirlendikten sonra elektrik ve makine projesi olmak üzerede ikiye ayrılmaktadır. Asansör temel...

Read More