Asansör uygulama projesi, bir yapıya kurulacak asansörün avan projedeki asgari koşulları belirlemek, asansörün tasarım ve imalat sonucunda detaylı bilgi ve hesaplamaları detaylandırmanın bulunduğu dosyadır.

Asansör uygulama projesi için mutlaka asansör proje ve mühendislik firmalarına başvurmalıdır. Asansör mühendislik firmaları SMM belgeli mühendisleri ile uygulama projelerinizi ilgili yönetmelik ve standartlara göre hazırlamaktadır. Asansör mühendislik firmaları asansör ruhsatı alabilmeniz için uygulama projenizi asansör ruhsatına uygun olarak hazırlar.

Asansör proje ve mühendislik firması Cemka mühendislik firması uygulama projesi için yapılması gereken her şeyi sizin için yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Elektrik ve mekanik proje olmak üzere ikiye ayrılan uygulama projesi hazırlama konusunda alanında uzman mühendisleri projenizi hazırlarken çok özen gösterir. Asansör uygulama projesi için bize başvurarak asansör bilgilendirme formunuzu doldurduğunuzda projenizde yapılması gereken herşeyi yaparak sizlere yardımcı olmaktadır.

İlgili Yazılar

Asansör Avan Proje Yenileme

Asansör avan proje yapıya kurularak asansörün kullanıma amacı, kapasitesi, hızı, kullanım şekli ve temel özelliklerinin belirlenmesini sağlayan projedir. Asansör proje mühendisleri tarafından hazırlanan avan proje temel özellikleri belirlendikten sonra elektrik ve makine projesi olmak üzerede ikiye ayrılmaktadır. Asansör temel...

Read More