En iyi Asansör Avan Projesi

Anasayfa » Asansör Proje » En iyi Asansör Avan Projesi

Asansör projeleri, bir asansörün tüm özelliklerini belirleyen hesaplamaları, tasarımları ve diğer özelliklerin ortaya çıkmasını sağlayan çalışmadır. Asansör projeleri avan projesi ve uygulama projeleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu her iki projede asansör projesinde farklı özellikleri belirleyen ve ortaya çıkaran projedir.

Asansör projelerinde ikiye ayrılan ve bizimde şuan belirteceğimiz asansör avan projesine yakından bakacağız. Asansör avan proje bir binaya kurulacak asansörün kullanım amacına, kapasitesine, hızına, kumanda ve kullanım şekline göre temel özelliklerinin belirlenmesini sağlayan projedir.

Asansör avan projesi kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Elektrik ve makine projesi olarak iki kısma ayrılan avan proje asansör projesinin her detayını ortaya çıkartan projedir. Asansör makine projesinde asansörün motor gücü, makine dairesinin ölçüleri, asansör cinsi, kabin ölçüleri, hızı, vekile ve üyeye ait bilgiler, yerleşim planı ve tüm detaylı özellikleri gibi detaylar bulunmaktadır.

Elektrik projesinde ise bina trafik hesabı, gerilim düşümü hesapları, motor gücü hesapları, kuyu boşluğu aydınlatma hesabı, aydınlatma hesapları, makine dairesi yerleşim planı, kuvvet tablosu, bina ana dağıtım tablosundaki kolon hat hesapları bulunmaktadır.

Tüm bu bilgiler ve özellikler ile avan proje hazırlanır. Asansör proje ve mühendislik tarafından hazırlanan avan projesi asansör yönetmeliğine göre hazırlanmaktadır. Cemka en iyi asansör avan projesini ilgili yönetmelik gereği asansör avan proje hazırlamaktadır.

Zeytinburnu Belediyesi Asansör Proje Hizmeti

İstanbulun avrupa yakasında bulunan zeytinburnu hızla nüfusu artan ilçelerindendir. İstanbulun kalabalık ilçelerinden olan zeytinburnu 12 km yüz ölçümüne sahip denize kıyısı bulunan il...

Asansör Projeleri CE , TSE Bakım Belgesi – Balıkesir

Balıkesir CE, TSE Bakım Belgesi vb danışmanlık hizmeti veren Cemka Mühendislik  firması hizmetinizdedir. CEMKA Asansör Projeleri  CE, TSE Bakım Belgesi için Balıkesir'de başvurucağ...

Asansör Ruhsat Yönetmeliği

Asansör ruhsatı yönetmeliği, Avrupa birliği üye ülkeleri tarafından hazırlanmış direktifler kapsamında Türkiyedeki ilgili bakanlıkta AB uyum süreci için “Asansör İşletme, Bak...

TELEFONLA TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN
Femko Periyodik Muayene