Pamoramik asansörler tamamen görsel odaklı tasarlanan asansör tipidir. En yeni modern tasarıma sahip bu asansörler binaların güzelliğine güzellik katan asansörlerdir. Genellikle binaların cephelerinde cam içinde bulunurlar. Kişi asansörler çıkarken ve inerken etrafı görebilir.

Hidrolik ve elektrik enerjileri ile çalışan panoramik asansörlerin camları kırılmaz bir yapıya sahip özel olarak üretilen camlardır. 15-20 kişiye kadar taşıma yapabilen asansörler kare, üçgen, oval ve dikdörgen olarak tasarlanırlar. Binaların yapılarına göre tasarlanan panoramik asansörler yüksek katlı bina ve plazalarda kullanılır.

Panoramik asansörlerin projeleri elektrik ve makine mühendisleri tarafından çizilmektedir. Avan ve uygulama projesi olarak ikiye ayrılan asansör projeleri kendi içlerinde elektrik ve makine projesi olmak üzere ikiye ayrılır.

Bu projeler Cemka mühendisleri tarafından özenle çizilmektedir. Panoramik asansörler için çizilen asansör projeleri mühendislerimiz tarafından hatasız bir şekilde çizilmektedir. Sizde Panoramik asansör projesi çizdirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Asansör Avan Proje Yenileme

Asansör avan proje yapıya kurularak asansörün kullanıma amacı, kapasitesi, hızı, kullanım şekli ve temel özelliklerinin belirlenmesini sağlayan projedir. Asansör proje mühendisleri tarafından hazırlanan avan proje temel özellikleri belirlendikten sonra elektrik ve makine projesi olmak üzerede ikiye ayrılmaktadır. Asansör temel...

Read More