Asansör firması olarak CE belgesi almak Asansör imalatı ve montajı yapan firmalar ürünlerinin avrupa ülkelerinde satışa sunmak için gerekli olan belgedir. Avrupalıların hazırladığı standartlara uyan firmalar ürünlerine CE işareti koyarak avrupada satışa sunabilir.

Asansör firmaları CE belgesini almak için onaylanmış kuruluşa gitmelidir. Onaylanmış kuruluş asansör firmalarının ürünlerinin denetleyerek uygunsa ce belgesini verir. CE belgesi almak asansör firmaları için uzun bir süreç olabilir. Eğer bu süreci daha kısaltmak ve ce belgenizi hemen almak istiyorsanız bu iş için danışmanlık veren firmalara başvurmalısınız.

Asansör ce belgesi için danışmanlık hizmeti veren firmalar bu süreci hızlandırabilir. Asansör modülleri, risk analizi, tasarım inceleme belgesi gibi alınacak bu belgelerin sürecini hızlandıran mühendislik ve danışmanlık firmalar sizlere yardımcı olacaktır.

Cemka mühendislik Asansör CE belgesi alma konusunda Türkiyedeki tüm asansör firmalarına hizmet vermektedir. Kaliteli ce sorunsuz bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Dişlili Asansör CE Belgesi

Dişlili asansörler, üzerindeki motora bağlı olan dişli kutusu bulunan asansör tipidir. Dişlili asansörler dişlisiz asansör hariç diğer asansörlere göre enerji verimliliği sağlar. Bu asansör tipi asansör yönetmeliğine göre imalatı ve montajı yapılarak kullanıma açılır. Asansör yönetmeliğinin amacı: asansörler ve...

Read More

Dişlisiz Asansör CE Belgesi

Dişlisiz asansör tipinin diğer asansörlere göre büyük avantajları vardır. Dişlisiz asansörler hız ve duraklardaki hassasiyeti sayesinde diğer sistemlere göre daha iyidir. Ayrıca dişlisiz asansördeki dişli sisteminin olmaması da bakım ve onarım hizmetlerini düşürmektedir. Dişlisiz asansörler her alanda enerji tasarrufu...

Read More