Asansör proje mühendislik firmaları, Asansör firmaları için yapılabilecek tüm işlemleri ve hizmetleri vermektedir. Asansör projesi, asansör ruhsatı, asansör modül belgeler, sicil belgeleri, risk analizi, kapasite raporu, teknik dosya hazırlama gibi hizmetleri vermektedir.

Asansör mühendislik firması, Asansör yönetmeliği ve Asansör işletme bakım ve periyodik kontrol yönetmeliğine göre tüm hizmetleri hazırlamaktadır. Bu yönetmelik ve ilgili standartların dışına kesinlikle çıkamaz. Asansör firmaları, gerekli belgeleri ve hizmetleri almak için mühendislik firmasına başvurarak gerekli işlemleri başlatmalıdır. Asansör mühendislik firmaları yapılan başvuru neticesinde gerekli yerlere başvurarak işlemleri başlatır ve dosyalarını hazırlar.

Asansör mühendislik firmaları asansör firmaları için hem süreci kısaltır hemde asansörlerin sorunsuz bir şekilde kullanıma açılmasını sağlar. Cemka mühendislik asansör firmaları için, Asansör CE belgesi, Asansör tse hyb belgesi, Sanayi sicil belgesi, Kapasite raporu, Marka tescil belgesi, Asansör modül alma gibi hizmetleri vermektedir.

Firma olarak ilgili yönetmelikler gereği bünyemizde bulunan yetkili mühendislerce tüm işlemlerinizi hızlandırarak işlerinizin daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Cemka mühendislik ilgili standartlara ve yönetmeliklere göre işlerinde çok özen göstermektedir.

İlgili Yazılar

Dişlili Asansör CE Belgesi

Dişlili asansörler, üzerindeki motora bağlı olan dişli kutusu bulunan asansör tipidir. Dişlili asansörler dişlisiz asansör hariç diğer asansörlere göre enerji verimliliği sağlar. Bu asansör tipi asansör yönetmeliğine göre imalatı ve montajı yapılarak kullanıma açılır. Asansör yönetmeliğinin amacı: asansörler ve...

Read More

Dişlisiz Asansör CE Belgesi

Dişlisiz asansör tipinin diğer asansörlere göre büyük avantajları vardır. Dişlisiz asansörler hız ve duraklardaki hassasiyeti sayesinde diğer sistemlere göre daha iyidir. Ayrıca dişlisiz asansördeki dişli sisteminin olmaması da bakım ve onarım hizmetlerini düşürmektedir. Dişlisiz asansörler her alanda enerji tasarrufu...

Read More