Panoramik Asansör CE Belgesi

Anasayfa » CE Belgesi » Panoramik Asansör CE Belgesi

Binaya estetik açıdan güzel bir hava katan panoramik asansörler son yıllarda büyük katlı binalar da, otellerde, alış veriş merkezlerinde ve büyük yapılar da kullanılmaktadırlar. Kabin tasarımı ve etrafının tamamen cam ile çevrili olması ile büyük dikkat çeken panoramik asansör için de diğer asansörler gibi CE belgesi almaları gerekmektedir.

CE belgesi, Asansörler için bir ehliyet anlamına gelmektedir. CE belgesi bir asansörün avrupa standartların da olmasını ve avrupa ülkelerinde satılmasını sağlayan bir belgelendirmedir. CE belgelendirme işlemi Onaylanmış kuruluşlar tarafından verilen uzun bir süreçtir. Bu süreci ise asansör proje ve mühendislik firmaları yönetmektedir.

CE belgesi için yürütülen bu süreçte Asansör proje ve mühendislik firması Cemka mühendislik Panoramik asansörler için bu süreci yönetmektedir. Bu süreçte firma olarak CE belgesini Asansör yönetmeliğine göre hazırlamaktadır. Bu yönetmelik asansörler için standartları belirlemektedir.

2014/33/AB Asansör yönetmeliğinin amacı; asansörler ve asansörlere ait asansör güvenlik aksamlarının karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini, bu ürünlerle ilgili piyasaya arz koşulları ile piyasa gözetimi ve denetimi esaslarını belirlemektir.

Cemka mühendislik Panoramik ve diğer tüm asansörler için ce belgelendirme işlemini hazırlayarak asansör firması için CE belgesi vermektedir.

Bayraklı Belediyesi Asansör Proje Hizmeti

İzmir’in merkezinde yer alan ve yeni ilçe belediyesi olan bayraklı daha önce karşıyaka’ya bağlıydı. 350 bin civarında nüfusu olan ilçe yeni yapılaşma ile gelişmekte olan il...

Elektrikli Asansör Risk Analizi

Asansörler günlük hayatımızı kolaylaştıran önemli ulaşım araçlarından biridir. Bu ulaşım araçları kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir. Farklı enerji kaynaklar...

Tekirdağ Asansör Projesi & Avan Projesi

Asansör avan proje bir yapıya kurulacak asansörün tüm detaylarını belirten projedir. Asansörün kapasitesini, hızını, kumandasını, kullanım amacına göre özelliklerinin belirlenmesi gi...

TELEFONLA TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN
Femko Periyodik Muayene