Panoramik Asansör CE Belgesi

Anasayfa » CE Belgesi » Panoramik Asansör CE Belgesi

Binaya estetik açıdan güzel bir hava katan panoramik asansörler son yıllarda büyük katlı binalar da, otellerde, alış veriş merkezlerinde ve büyük yapılar da kullanılmaktadırlar. Kabin tasarımı ve etrafının tamamen cam ile çevrili olması ile büyük dikkat çeken panoramik asansör için de diğer asansörler gibi CE belgesi almaları gerekmektedir.

CE belgesi, Asansörler için bir ehliyet anlamına gelmektedir. CE belgesi bir asansörün avrupa standartların da olmasını ve avrupa ülkelerinde satılmasını sağlayan bir belgelendirmedir. CE belgelendirme işlemi Onaylanmış kuruluşlar tarafından verilen uzun bir süreçtir. Bu süreci ise asansör proje ve mühendislik firmaları yönetmektedir.

CE belgesi için yürütülen bu süreçte Asansör proje ve mühendislik firması Cemka mühendislik Panoramik asansörler için bu süreci yönetmektedir. Bu süreçte firma olarak CE belgesini Asansör yönetmeliğine göre hazırlamaktadır. Bu yönetmelik asansörler için standartları belirlemektedir.

2014/33/AB Asansör yönetmeliğinin amacı; asansörler ve asansörlere ait asansör güvenlik aksamlarının karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini, bu ürünlerle ilgili piyasaya arz koşulları ile piyasa gözetimi ve denetimi esaslarını belirlemektir.

Cemka mühendislik Panoramik ve diğer tüm asansörler için ce belgelendirme işlemini hazırlayarak asansör firması için CE belgesi vermektedir.

Asansör CE Belgesi Fiyatları

Asansör CE belgesi, Türkiye’nin Avrupaya açılan kapısıdır. Avrupa ülkelerinde CE sertifikası olmayan ürünler satılamaz, imal edilemez, kullanılamaz. CE belgesinin asıl amacı Avrupai t...

Asansör Projeleri CE , TSE Bakım Belgesi – Antalya

Antalya CE, TSE Bakım Belgesi vb danışmanlık hizmeti veren Cemka Mühendislik  firması hizmetinizdedir. CEMKA Asansör Projeleri  CE, TSE Bakım Belgesi için Antalya'da başvurucağını...

Asansör Proje Çizim Programı

Asansör projesi çizim programı asansörlerin avan proje, uygulama projesi ve ana proje adımlarının tümünde asansör firması için gereken bir çizim programıdır. Bu program yazılımdır ya...

Hemen Arayın
Femko Periyodik Muayene